40 хв

BEAUTYCOOL

Супергаджет Coolifting beauty Gun, який точно виграє бій зі зморшками.

  1. Демакіяж, очищення, розслаблення, масаж SCULPTOR.
  2. Coolifting beauty Gun. З його допомогою сироватка потрапляє глибоко в дерму і починає працювати! Ви відчуваєте лише прохолоду на обличчі, а потім – моментальний результат.
  3. Крем, сироватка та бальзам для губ.

Так, це ви у відображенні дзеркала. Так, ефект збережеться на два тижні.

Вартість:3350 грн

Чим можна доповнити

15 хв

LED - ОКУЛЯРИ + ПАТЧІ

520 грн
Проробка зони навколо очей, стимулює вироблення колагену, скорочення глибини зморшок та підвищення еластичності шкіри
15 хв

PURELIFT ГАДЖЕТ

520 грн
Завдяки м'язовій стимуляції струмом він глибоко тонізує і піднімає м'язи, робить обличчя більш підтягнутим і молодим лише за 10 хвилин

Лімфодренажний масаж для обличчя – один із найдієвіших способів скульптурувати обличчя, без використання уколів краси та маніпуляцій пластичного хірурга.

Лімфодренажний масаж обличчя допомагає прискорити обмінні процеси в лімфі, завдяки чому колір обличчя стає здоровішим, а контури чіткими. З його допомогою можна привести шкіру в тонус, повернути еластичність та пружність. Вам точно підійде лімфатичний масаж обличчя, якщо набридли набряки, зморшки, носогубка та інші не дуже приємні зміни на обличчі.

Coolifting beauty gun – супергаджет для обличчя

Для досягнення максимального ефекту підійде процедура Beautycool. У ній лімфодренажний масаж для обличчя поєднується з супергаджетом Coolifting beauty Gun і не залишає шансів другому підборіддю та втомленому вигляду. За допомогою Coolifting препарати проникають глибоко у шкіру та діють зсередини. Так що за відчуттями – це просто легка прохолода, а за ефектом – справжня боротьба зі зморшками, нечітким овалом обличчя та в’ялістю шкіри.

Жодного болю і неприємних відчуттів, тільки один гаджет і нескінченна молодість. Ефект буде помітний після першої процедури: обличчя стає більш підтягнутим, дрібні зморшки зникають, а шкіра знову стає сяючою.

Ціна на процедуру у SCULPTOR із застосуванням Coolifting – 3350 грн. Відчуття від відображення у дзеркалі – безцінні.

Course icon
Готові записатися?

Будь ласка, скористайтесь онлайн формою запису

Записаться