45 хв

CLEAN & RUN

Очищення 45 хвилин проходить без болю та червоного обличчя після.

  • Очищаємо, розслабляємо, тонізуємо.
  • Масаж по Жаке – секретний інгредієнт, вишенька на торті, рятувальник від висипань та інших неприємностей на обличчі, про які не говорять вголос.
  • Ультразвуковий скрабер – на цьому етапі прощаємося з ороговілими клітинами, втомленим обличчям та розширеними порами.
  • Маска, сироватка та крем.
Вартість:1850 грн

Чим можна доповнити

15 хв

LED - ОКУЛЯРИ + ПАТЧІ

520 грн
Проробка зони навколо очей, стимулює вироблення колагену, скорочення глибини зморшок та підвищення еластичності шкіри
15 хв

ТКАНИННА МАСКА + КРІОСФЕРИ

520 грн
Ультра зволожуюча тканинна маска та масаж кріосферами проти набряків
10 хв

МАСАЖ ГОЛОВИ

450 грн
Розслаблення та покращення кровообігу, стимулює ріст та запобігає випаданню волосся.

Ультразвукове чищення обличчя без періоду реабілітації

Чищення обличчя у багатьох асоціюється з червоним обличчям та відсиджуванням будинку після процедури. Але є щось більш щадне, але не менш дієве ультразвукове чищення обличчя. Жодного болю, червоного обличчя та неприємних відчуттів. Тільки чиста шкіра та приємна процедура протягом 45 хвилин.

Ультразвуковий скрабер впливає на шкіру за допомогою високочастотних ультразвукових хвиль. Майстер виставляє його на необхідну частоту, а далі відбувається справжнє чаклунство. УЗ скрабер не лише очищає шкіру, а й робить масаж на клітинному рівні. Після його використання зі шкіри йдуть ороговілі клітини, дрібні частинки, пил, розширені пори більше не такі помітні.

Чищення обличчя ультразвуком має безліч переваг. Завдяки процедурі підвищується тонус шкіри, скорочуються мімічні зморшки, покращується кровообіг, згладжуються дрібні рубці. І все це цілком безболісно.

Ультразвукове чищення дбайливіше до шкіри, в порівнянні з механічною. Вона не залишає навіть мікротравм на шкірі, а після неї обличчя відразу готове до появи. У SCULPTOR можна спробувати ультразвуковий пілінг у процедурі Clean&Run. У ній поєднується очищення та тонізація, чищення шкіри та масаж. Ідеальне комбо для красивого обличчя та зізнання у коханні своєї шкіри.

Course icon
Готові записатися?

Будь ласка, скористайтесь онлайн формою запису

Записаться