Наші Послуги

Мінус 10 років без ін'єкцій та складних термінів. 30 хвилин на масаж, улюблену пісню та (о, боже) тишу.
FAST FACE 35 хв

FAST FACE

1150 грн
30 хв

JUST LOVE

850 грн
50 хв

BRUSHHH

1500 грн
35 хв

SCULPTOR HOMME

1600 грн
60 хв

AQUA FACE

1600 грн
WOW MIRROR 45 хв

WOW MIRROR

1600 грн
BEAUTYCOOL 40 хв

BEAUTYCOOL

2950 грн
STAR-FACE 60 хв

STAR-FACE

3900 грн
GUASHA TIME 45 хв

GUASHA TIME

1200 грн
CLEAN & RUN 45 хв

CLEAN & RUN

1500 грн
Перейти до онлайн-запису

Можна забути про ін’єкції, друге підборіддя та дряблу шкіру. Адже тепер є масаж для обличчя у SCULPTOR. Застосовувати регулярно та з любов’ю!

Щоб зберегти молодість і пружність шкіри, раніше треба було записуватися до пластичного хірурга або не вставати з кушетки косметолога, але тепер є більш делікатне рішення – скульптурний масаж обличчя. Він опрацьовує м’язи обличчя, повертає еластичність та сяйво шкіри, робить овал обличчя чіткішим. Масаж скульптурний як спортзал, завдяки якому розгладжуються зморшки, зникає набряклість і з’являються вилиці.

Завдяки цій процедурі можна відкласти старіння та побачити ефект вже після першого відвідування майстерні масажу. Якщо ви шукаєте масаж обличчя від зморшок, то скульптурний – ​​те, що вам потрібно. Він повертає шкірі тонус, прибирає дрібні зморшки та робить не такими вираженими глибші. Також під час масажу покращується колір обличчя, повертається сяйво шкіри та еластичність. Тож не бачимо жодної причини, чому варто відмовити собі в цьому задоволенні.

Крім того, що масаж обличчя допомагає позбутися зморшок і робить шкіру кращою, можна ще й побачити бажані вилиці на обличчі. Необов’язково говорити майстру, що вам потрібен масаж обличчя для вилиць. Техніка масажу дозволяє пропрацювати одразу всі зони і забути про друге підборіддя, втомлений вигляд і нарешті побачити ті заповітні вилиці. Ефект буде помітним після першої процедури.

Якщо ви вже гуглите “масаж обличчя Київ”, то ми непрозоро натякаємо – чекаємо на вас у SCULPTOR вже сьогодні.